Kapitánův blog

Blog o tom, jak ovládat vlastní ego a dosáhnout spokojenosti.

Může být život hra?

V momentě, kdy si zamilujete tuhle hru, zjistíte, že život je opravdu hra a hraje se o hodně. O tom bavit se svým životem, takže hrajte. Proč? Protože můžete!

Zobrazit článek»

Je lepší PŘÍSNOST nebo LIDSKOST?

Budu přísný nebo hodný? Pevný nebo lidský? Přitom jedno bez druhého nefunguje. Pevnost bez lidskosti je tvrdá až krutá a ztrácí vztah. Lidskost bez pevnosti je zase slabá a je zranitelná a bývá často manipulovatelná.

Zobrazit článek»

Příběhy – Mám zánět žaludku ze stresu?

Před měsícem mi byl diagnostikován zánět žaludku. Můj příběh zveřejňuji na Cestě Kapitána, protože jsem si to způsobil stresem a nezdravými stravovacími návyky. Stres jsem začal zvládat díky koučinku Michala Holíka. O stravování a mé dietě, která mi vyléčila gastritidu zde.

Zobrazit článek»
nespavost

Příběhy – Čtyři rady jak vyzrát na problémy se spánkem

Nespíte, nemůžete usnout, probouzíte se často během noci, či se probouzíte nevyspalí a unavení? Pokud máte spánkové potíže, nejste sami. Problémy se spaním zažívají lidé na celém světě. Dobrou zprávou je, že potíže lze v mnoha případech odstranit a znovu si zajistit kvalitní a nerušený spánek. Přečtěte si příběh našeho klienta pana Davida, který úspěšně s nespavostí bojuje.

Zobrazit článek»

KAPITÁN nebo VÝLETNÍK?

Hluboce toužil po rychlém a zaručeném řešení, které mu uleví od aktuálního stresu a chaosu a navrátí ztracenou rovnováhu a řád. A právě tehdy se zrodila myšlenka Kapitána.

Zobrazit článek»

Podcasty ze série: Život s Egem

Kompletní playlist

Nový díl každou středu. Aktuálně si můžete pustit 14 epizod.

Pomocí tlačítka níže přejdete na kompletní playlist.

Jste výletník nebo kapitán?

Přestaňte být výletníkem
Staňte se kapitánem

Blog už jste vyčerpali? Pusťte se do online kurzu.

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.