Kde se v našem životě bere RADOST a BOLEST?

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook

Co je příčinou radosti, ale i strachu a bolesti v našem životě? Je to touha. Touha je energie, je to síla. Pro kapitána na moři to je jako vítr, který když se opře do plachet, tak ho posune na jeho plavbě dál. Touha nám přináší radost, když se nám daří realizovat to, co si přejeme, ale může být zdrojem neklidu, strachu, bolesti, pokud se nám nedaří realizovat to, po čem toužíme anebo když ztrácíme věci, na kterých nám záleží. Čím víc na nich lpíme, tím víc to bolí a tím víc nás touhy ovládají, proto všímejte si svých tužeb a to, jak moc na nich lpíte. Jak moc je pro Vás těžké si odříct, i kdyby na jeden, věci, které máte rádi, třeba kafe, sladké nebo internet a jak moc Vás dokáže zastavit strach udělat to, po čem toužíte a být sami sebou.

Chcete být in-formován?

Každý měsíc zasíláme newsletter s přehledem toho, co se u nás událo a na co se můžete těšit. 

Přihlašte se do našeho mailingu. Nic vám neunikne a ještě ušetříte čas.

Sdílet tento článek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nejčtenější články

KAPITÁN nebo VÝLETNÍK?

Hluboce toužil po rychlém a zaručeném řešení, které mu uleví od aktuálního stresu a chaosu a navrátí ztracenou rovnováhu a řád. A právě tehdy se zrodila myšlenka Kapitána.

PŘEHRÁT »

Blog už jste vyčerpali? Pusťte se do online kurzu.

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.