Může být život hra?

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
https://youtube.com/watch?v=9HtP5ylA2ao

Na práci s vnitřní svobodou mám rád jednu věc. Miluji to, že tu hru o ní můžu hrát kdykoliv a kdekoliv, nepotřebujete hned jakej půlroční plán dopředu nebo zvolenou strategii, ani nemusíte mít bůhví jakou formu. Prostě si zvolíte přesně tu výzvu, která teď odpovídá tomu, kde a kdy jste. Jako když si jen tak uvědomíte, že byste si mohli jít třeba zacvičit do fitka a trochu zpotit svoje tělo. Ne, protože musíte, protože máte plán a potřebujete zhubnout, ale protože můžete. Kdykoliv totiž opustíme tu naši komfortní zónu, ten přístav kapitána a vyplujeme na tu vodu, spouštíme právě ten vnitřní mechanismus té manipulace toho ega, které se nás snaží zastrašit anebo uplatit, abychom hlavně zůstali v teple doma. V momentě, kdy si zamilujete tuhle hru, zjistíte, že život je opravdu hra a hraje se o hodně. O tom bavit se svým životem, takže hrajte. Proč? Protože můžete!

Chcete být in-formován?

Každý měsíc zasíláme newsletter s přehledem toho, co se u nás událo a na co se můžete těšit. 

Přihlašte se do našeho mailingu. Nic vám neunikne a ještě ušetříte čas.

Sdílet tento článek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nejčtenější články

KAPITÁN nebo VÝLETNÍK?

Hluboce toužil po rychlém a zaručeném řešení, které mu uleví od aktuálního stresu a chaosu a navrátí ztracenou rovnováhu a řád. A právě tehdy se zrodila myšlenka Kapitána.

PŘEHRÁT »

Blog už jste vyčerpali? Pusťte se do online kurzu.

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.