Může se člověk změnit?

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
https://youtube.com/watch?v=iX5nDIBex4M

Někteří lidé se nikdy nezmění. Může to tak vypadat, když dělají stále stejné chyby. I nám to může připadat, že někdy bychom rádi už byli dál, než jsme a připadá nám, že se vůbec neměníme, ale je to iluze. Moje přesvědčení je, že nejen, že se můžeme změnit, ale my se měníme v každém okamžiku našeho života, a to buď vědomě nebo nevědomě, ta nevědomá cesta, já jí říkám cesta bolesti, protože nás vlastně mění život přes různé životní situace, které na nás tlačí a které buď dovede k vnitřní změně a my se posouváme dál anebo se můžete vydat cestou změny vědomou, pro mě cestou KAPITÁNA. Ten člověk se učí rozumět této změně a pomoci ji tak, aby byla co nejrychlejší a nejpříjemnější.

Chcete být in-formován?

Každý měsíc zasíláme newsletter s přehledem toho, co se u nás událo a na co se můžete těšit. 

Přihlašte se do našeho mailingu. Nic vám neunikne a ještě ušetříte čas.

Sdílet tento článek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nejčtenější články

KAPITÁN nebo VÝLETNÍK?

Hluboce toužil po rychlém a zaručeném řešení, které mu uleví od aktuálního stresu a chaosu a navrátí ztracenou rovnováhu a řád. A právě tehdy se zrodila myšlenka Kapitána.

PŘEHRÁT »

Blog už jste vyčerpali? Pusťte se do online kurzu.

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.