Na Instagramu jsme spustili Život s Egem

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook

Vyzkoušejte náš instagramový kanál Život s egem. Najdete zde příběhy z našich životů, které vám pomůžou zvládnout vaše ego a být spokojení. A pojďme tím rovnou začít. Co je to Ego?

Strach, posedlost, rezignace, nenasytnost, nespokojenost, arogance, manipulace, oběť, utrpení, vyhoření. Víte, co mají tyto stavy společného?

Týkají se našeho ega, vnitřního programu, který máme v sobě každý z nás, i když o tom nevíme, i když si to nechceme připustit. Ego chce neustále více pro sebe, chce více a více a dokud to nedostane, tak nemůže být šťastné. A nikdy nepřestane. Dokud nezjistíme, jak funguje a nenaučíme se s ním pracovat, protože zvládnout svoje ego znamená zásadním způsobem zvýšit kvalitu svého života ve všech oblastech.

Zajímá vás jak na to? Sledujte nás na instagramu @zivot_s_egem nebo si přečtěte více o egu v našem článku Jsme odsouzeni k životu s egem?

Chcete být in-formován?

Každý měsíc zasíláme newsletter s přehledem toho, co se u nás událo a na co se můžete těšit. 

Přihlašte se do našeho mailingu. Nic vám neunikne a ještě ušetříte čas.

Sdílet tento článek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nejčtenější články

KAPITÁN nebo VÝLETNÍK?

Hluboce toužil po rychlém a zaručeném řešení, které mu uleví od aktuálního stresu a chaosu a navrátí ztracenou rovnováhu a řád. A právě tehdy se zrodila myšlenka Kapitána.

PŘEHRÁT »

Blog už jste vyčerpali? Pusťte se do online kurzu.

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.