Také vás dokáže rozhodit, když si někdo z blízkých bere věci osobně?

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook

Také Vás dokáže rozhodit, když se někdo chová nezodpovědně, sobecky, arogantně anebo je náladový a bere si věci osobně? Co nás rozčiluje na druhých je často jejich dětinskost, určitá forma nezralosti, kterou ale v sobě máme úplně všichni. Všichni si totiž procházíme procesem zrání. Je to jako u jablka. Na začátku je jablko zelené, tvrdé, trpké, nedá se jíst. Je to jako ta naše sobecká část, která je zaměřená pouze na sebe, na svoje potřeby a pro společnost fakticky nepoživatelná. Časem ale zrajeme k červenému šťavnatému a sladkému jablku. Pokus se tedy zlobím na někoho, že je arogantní nebo sobecký, je to jako bych se zlobil na jablko, že je kyselé, ale ono ještě nedozrálo.

Chcete být in-formován?

Každý měsíc zasíláme newsletter s přehledem toho, co se u nás událo a na co se můžete těšit. 

Přihlašte se do našeho mailingu. Nic vám neunikne a ještě ušetříte čas.

Sdílet tento článek:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nejčtenější články

KAPITÁN nebo VÝLETNÍK?

Hluboce toužil po rychlém a zaručeném řešení, které mu uleví od aktuálního stresu a chaosu a navrátí ztracenou rovnováhu a řád. A právě tehdy se zrodila myšlenka Kapitána.

PŘEHRÁT »

Blog už jste vyčerpali? Pusťte se do online kurzu.

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.