O Michalovi

Jmenuji se Michal Holík

a jsem zakladatel online akademie Cesta kapitána.

Vystudoval jsem ČVUT v Praze. Vždy jsem se velice zajímal o osobní rozvoj, o témata osobní i mezilidské efektivity a leadershipu.

Od roku 2007 se věnuji výhradně lektorské a koučovací praxi. Řídím se heslem „Učím to, co sám dělám“, a proto jsou moje semináře i koučinky velice osobité, plné opravdových zkušeností a praktických tréninků.

Moje poslání. Naplňuje mě pomáhat lidem objevovat jejich vnitřní potenciál a jejich dokonalost. Dělá mi radost podporovat lidi žít (ú)plný život a být sám sebou.

Poznejte mě blíž v podcastu Petra Schwanka nebo na blogu

A co říkají moji klienti?

Martin Kopp
Martin KoppLead Machine Learning Scientist
at Cisco Cognitive Intelligence team
Read More
"S Michalem pracuji vice nez rok a uz prvni setkani pro me znamenala obrovsky posun kupredu. I po roce odchazim zkazdeho setkani doslova nabity energii a motivaci. U Michala sicennim hlavne toho ze sam skutecne zije to co uci a jehoosobniho pristupu."
Michaela Fantová
Michaela FantováPodpora managementu a projektů v ČSOB
Kurzy kreslení jako benefit pro zaměstnance
Read More
"Jestli se mi kdy v životě ulevilo (a pravidelně ulevuje), tak vždy posezení s Michalem. Pod jeho kapitánským vedením se člověk "srovná" a je pak schopen lépe kormidlovat tu svoji životní loďku ;). Děkuju, Michale."
Petr Svoboda
Petr SvobodaFinanční poradce
ve společnosti 4fin
Read More
"Miluji cestování a musím říci, že Michal mě neustále vydává na tunejzajímavější cestu ze všech. Na cestu za vlastním poznáním. Díky kapitánovi jako je Michal, je to cesta veselá, uklidňující afascinující. Jsem moc rád, že jsem ho potkal."
Veronika Honsová
Veronika HonsováBusiness Development & Content Manager
Content Marketing - Copywriting - Networking
Read More
Díky Michalovi jsem si udělala pořádek ve své hlavě. Uvědomila jsem si, co je pro mě v životě důležité. Pochopila jsem, proč reaguji v některých situacích tak, jak reaguji. Spoustu věcí jsem přestala řešit. Začala jsem víc chápat lidi okolo mě. Vlastně se výrazně zlepšila kvalita mého života, za což ti ,Michale, moc děkuji! Jsi člověk na svém místě a máš opravdu co předat.
Monika Seidlová
Monika SeidlováFinance and data anylysis at Sobi.com
Milovnice dětí a koček
Read More
Na Michala jsem se obrátila se žádostí o pomoc v době, kdy jsem moc nevěděla, jak v životě dál a věděla jen to, že nejsem spokojená. Michal a jeho Cesta Kapitána mi ukázali, jak nechat věci, aby se děly. A ony se dějí! Michal má velký dar rozsvěcet v lidech světlo. Jsem moc ráda, že díky němu máme i my ostatní možnost předávat kousek toho světla dál.
Previous
Next

Zpětnou vazbu sbírám na svém osobním LinkedIN profilu.

Pomozte mi zdokonalit Cestu kapitána a podělte se s ostatními o své dojmy z plavby.

Těším se na vás. Třeba v online kurzu Cesta kapitána

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.