Buďte kapitánem svého života

a mějte své ego pod kontrolou

Projekt Cesta kapitána založil kouč, školitel, trenér a konzultant Michal Holík. Vychází z jeho 20leté praxe, během které pomáhá firmám, sportovcům i jednotlivcům zvládat nástrahy života.

Obě životní oblasti, pracovní i osobní, spojuje jedna věc - naše ego, které když nemáme pod kontrolou a převyšuje nás, nemůžeme být dlouhodobě šťastni.

Cílem Cesty kapitána je podpora klientů k odvaze rozkrývat svoji vlastní cestu. Svoji jedinečnost a svůj potenciál, které využijte k dosažení vašich cílů a zvládnutí všech strachů.

Nastupte na naši palubu, ať už jste firma, jednotlivec či sportovec. Tahle jízda se vám bude líbit.

Proč Cesta kapitána?

Začalo to závislostí na počítačových hrách

Příběh Cesty kapitána se začal psát v době, kdy jsem končil studium na vysoké škole a měl za sebou čtyři roky podnikání při studiu. Na oko jsem byl úspěšný mladý muž. Ale mě samotnému bylo ze mě zle.

Proč? Vyprávím v mém otevřeném příběhu...
Za chvíli bude svítat. Naproti v domě se v několika oknech rozsvítilo. Asi tam někdo vstává brzy do práce. Nebo nějaký ranní běžec? I já bych měl za chvíli vstávat. Potřebuji se ještě připravit na několik důležitých schůzek, které mě dnes čekají. Problém je, že jsem ještě nešel spát... Po kolikáté tento týden už?

Michal Holík

Vystudoval jsem ČVUT v Praze a přes osobní životní krizi jsem se začal intenzivně zajímat o osobní rozvoj, o témata osobní i mezilidské efektivity a leadershipu.

Od roku 2007 se věnuji výhradně lektorské a koučovací praxi. Řídím se heslem „Učím to, co sám dělám“, a proto jsou moje semináře i koučinky velice osobité, plné opravdových zkušeností a praktických tréninků a technik.

Moje poslání?

Naplňuje mě pomáhat lidem a týmům objevovat jejich vnitřní potenciál a jejich dokonalost. Dělá mi radost podporovat je v dosahování jejich krátkodobých i dlouhodobých cílů.

Licence a certifikace

  • Akreditovaný externí profesionální kouč
  • Koučink centrum (2012)
  • Systemický přístup v koučování
  • INNERGY 2013
  • Leadership - Franklin Covey (2008)
  • 7 habits of highly effective people - Franklin Covey (2008)
  • Advantage series - Franklin Covey (2007)
  • The four roles of leadership - Franklin Covey (2006)
  • Prezentační dovednosti
  • Mercuri International business school (2006)

Moje další aktivity

Během mé 20leté praxe jsem objevil mnoho principů a technik, které pomáhají mně i mým klientům se zvládnutím stresu, strachu, využitím svého potenciálu a zvládnutím různých životních výzev. Jedním z takových principů jsem nazval VNITŘNÍ DOMOV a spolu s kolegy zakládám stejnojmennou neziskovku, která se primárně věnuje pomoci rodičů, aby lépe zvládali výchovu svých dětí a byli pro ně lepšími vzory. Pro rodiče tvoříme vzdělávací materiály, pořádáme přednášky a workshopy a do budoucna připravujeme i další aktivity.

Michal spolupracuje s nadací Srdce na pravém místě, která pomáhá rodinám s handicapovanými dětmi. V rámci spolupráce koučuje rodiče postižených dětí zcela zdarma, aby lépe zvládali svou životní situaci a náročné chvíle v rámci rodiny i mimo ni.

https://srdcenapravemmiste.cz/

Zeptejte se na cokoliv

Děkujeme. Formulář byl úspěšně odeslán.
Bohužel se vyskytla CHYBA. Prosíme o zaslání emailu na info@vnitrnidomov.cz
Formulář se odesílá. Prosíme o chviličku strpení.

Pošlete nám jakýkoliv dotaz a my vám na něj odpovíme, co nejdříve to bude možné.

Kontakty:

Tel.: +420 725 703 678
E-mail: info@cestakapitana.cz

Buďte s námi ve spojení:

Cestu Kapitána provozuje:

Cesta kapitána s.r.o.
IČ: 10832653
Heřmanova 1119/9, 170 00, Praha 7
www.cestakapitana.cz

© Copyright 2023 cestakapitana.cz