Objevte svůj vnitřní potenciál

Osobní rozvoj, psychohygiena, prevence vyhoření...

Témata vhodná pro koučink

Váš úspěch závisí na tom, jak dobře dokážete využít potenciál, který ve vás je. Jak dobře dokážete dosáhnout hranic vašich možností. Jak moc jste sebevědomí, odvážní, vytrvalí, trpěliví, nápadití nebo autentičtí. Jak dobře dokážete zvládnou úspěch i neúspěch.
Podporuji mé klienty k odvaze rozkrývat svoji vlastní cestu. Protože zaručeně funkční postupy druhých vám nemusí fungovat a nemusí vás vést k pocitu štěstí a naplnění. Objevte svou jedinečnost a využijte ji k dosažení vašich cílů a zvládnutí všech strachů.

Nebuďte na své

osobní problémy sami

Koučink

vás provede změnou

...říká Michal Holík, školitel, trenér, konzultant a kouč, který vzdělává a vede osobní rozvoj ve firmách více než 20 let.

Sám nejprve 5 let podnikal a vybudoval si tým 30 lidí, které vedl. Pak ho pohltila zásadní životní krize, která zásadním způsobem změnila jeho kariéru.

Od roku 2000 se neustále pohybuje v prostředí firemního vzdělávání. Stojí po boku lidí nebo pracovních týmů, kteří chtějí lépe dosahovat svých cílů, a provádí je změnou.

Příběhů, které tuto změnu doprovázely, zažil Michal opravdu hodně. Každý byl v něčem jedinečný. Proto firmám nabízí individuální vzdělávání, které se naprosto přizpůsobí jejich aktuální situaci, přáním, vizím, cílům, možnostem... A jednotlivcům nabízí osobní koučink k objevení jejich osobních potenciálu, dosažení jejich cílů, zvládnutí obav a strachů, a to jak v pracovním, ale i osobním životě.

20 let praxe

Stovky spokojených klientů:

Jsem vděčný, že jsem měl tak skvělou osobní zkušenost s Michalem Holíkem a jeho Cestou kapitána. Seznámil jsem se s ním díky mé ženě, která mi darovala program Cesty kapitána, včetně online kurzu a osobního koučinku. Nakonec jsme společně pracovali téměř tři čtvrtě roku. Během té doby jsme probrali mnoho důležitých témat. Bez větší přípravy jsem s Michalem mohl hovořit o jakémkoli tématu a on mi dokázal poradit ohledně dětí, rodiny, partnerských vztahů i pracovních záležitostí. Jeho pomoc mi skvěle pomohla zlepšit mou komunikaci jak se sebou samým, tak i s okolním světem. Navíc mi předal mnoho užitečných věcí, které stále používám v praxi nebo se vracím k praktickým technikám. Jsem vděčný, že jsme spolu mohli pracovat na dosažení mého hlavního cíle a tím je spokojenosti.

Pavel Hejhal
reference z Google
Jako mladý podnikatel se hodně zaměřuji na osobnostní rozvoj. Mám však averzi vůči prázdné motivaci v podobě citátů o úspěchu, rádoby vzdělávacím seminářům a celkově všem těmto věcem, které se v době MLM rozšířily. U Michala Holíka jsem ale objevil to, co jsem hledal. Psychologický rozbor problému (lenost, špatný time management, nechuť vstávat apod.) a KONKRÉTNÍ rady, jak z problému udělat výzvu a tu poté řešit. Radami se řídím a skutečně fungují:-) Hledáte-li tedy borce co přijede v porsche, bude vám vyprávět o úspěchu a bude z něj tryskat egoismus a arogance, jistě naleznete jinde. Michal je pro mě příkladem pokory, dobrého přístupu k životu a snaze šířit své myšlenky z čestných důvodů.. a to jsou vlastnosti, v dnešní době, velmi vzácné:-) Těším se na vyplutí Kapitáne!

Dominik Paldus
reference z Google
Michala jsem měla možnost poznat již před několika lety v rámci firemního školení. Už tehdá jsem ho doslova hltala :) :) O několik let později jsem Michala oslovila napřímo a nyní si to bez něj už nedokážu představit :) Každá koučovací hodina je skvělá. Plná inspirace, uvědomění a posunutí se lepším (správným) směrem. Dokáže přesně odhadnout s čím potřebuji pomoci, jaká jsem, kde mám nedostatky a na čem musím pracovat. Michal není první kouč, s kterým spolupracuji. Díky tomu mám porovnání a s jistotou mohu říci, že už nikdy nebude potřeba žádná změna. Je to přesně to, co jsem hledala. Děkuji za vše a těším se na další hodiny.

Markéta Hejhalová
reference z Google
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Zeptejte se na cokoliv

Děkujeme. Formulář byl úspěšně odeslán.
Bohužel se vyskytla CHYBA. Prosíme o zaslání emailu na info@vnitrnidomov.cz
Formulář se odesílá. Prosíme o chviličku strpení.

Pošlete nám jakýkoliv dotaz a my vám na něj odpovíme, co nejdříve to bude možné.

Kontakty:

Tel.: +420 725 703 678
E-mail: info@cestakapitana.cz

Buďte s námi ve spojení:

Cestu Kapitána provozuje:

Cesta kapitána s.r.o.
IČ: 10832653
Heřmanova 1119/9, 170 00, Praha 7
www.cestakapitana.cz

© Copyright 2023 cestakapitana.cz