Podcasty Život s Egem

Podcasty o tom, jak zvládnout vlastní ego a dosáhnout spokojenosti.

Právě vyšla nová epizoda

Všechny epizody podcastu Život s egem

KAPITÁN jako rodič #15

Jak být rodič svého ega? V čem je ego podobné dítěti? Jak v sobě probudit rodiče? Jak se projevuje zranitelnost dítě a jak s ní pracovat? Jak si sobě kapitána udržet? Může mít dětská společnost rodičovského leadera? V patnácté epizodě tohoto podcastu o egu vám Michal Holík, ysvětlí, jak být rodič svého ega.

PŘEHRÁT »

Ego jako naše vnitřní dítě #14

Proč je ego jako malé dítě. Má cenu s tím bojovat? Dá se vnitřní dítě vytrénovat? Proč si své vnitřní dítě pojmenovat? Dokážeme se sami účinně pochválit? Dokážeme změnit svoje pocity?

PŘEHRÁT »

Nástěnka vděčnosti a centrum pozornosti #13

Nástěnka vděčnosti je mezi lidmi podceňovaná a přehlížená pomůcka, která ale dokáže poměrně jednoduchým principem zvýšit spokojenost člověka. Proč si takovou nástěnku vyrobit? Jak na to? Proč bychom se měli soustředit na centra naší pozornosti? Jak nasměrovat svojí vnitřní energii?

PŘEHRÁT »

SPECIÁL: Jak na novoroční předsevzetí? #12

Proč si dáváme novoroční předsevzetí? Jak s tím souvisí ego? Proč nám většinou novoroční předsevzetí moc dlouho nevydrží? Proč se ego tolik fixuje na výsledek? Jak vám může pomoci srovnání hodnot? Jaké množství cílů je dobré si stanovit? Co nás vede k nastavování předsevzetí? Jak si předsevzetí udržet? Jak si vyhodnotit výsledky?

PŘEHRÁT »

Můžete si vytrénovat ego nebo vytrénuje ono vás? #8

V osmé epizodě tohoto podcastu o egu vám Michal Holík, kouč a autor kurzu Cesta kapitána, vysvětlí, jak můžete z ega udělat svého rovnocenného partnera. Jak vypadá vnitřní dialog? Jak ovládnout své ego? Co jsou to dynamické výzvy, a jak je využít?

PŘEHRÁT »

Jak poznáme, že s námi ego manipuluje? #7

V sedmé epizodě tohoto podcastu o egu vám Michal Holík, kouč a autor kurzu Cesta kapitána, vysvětlí, jak poznáme, že s námi ego manipuluje. Jsme schopni to nějak ovlivnit? Jak fungují kompromisy? Jak dostat ego na svojí stranu?

PŘEHRÁT »

K čemu ego potřebujeme a jak se vyvíjí? #6

Jak zraje ego? V čem je sobeckost benefitující? Je někdy pozdě na změnu vnímání a prožívání? Co ve vás způsobí porážka? Jak funguje koučing? K čemu používáte svobodu? Co je to poslání a odkud se bere? Proč naplňujeme svojí touhu?

PŘEHRÁT »

Proč je Andrej Babiš otrokem svého ega? #3

Má ego rádo odpovědnost? A proč se nestačí pro odpovědnost jednoduše rozhodnout? Proč hrajeme v našem životě různé společenské role, které nás časem dusí? A jak souvisí naše touha po jistotě se stavem “muset” něco dělat?

PŘEHRÁT »

Kde se bere náš neklid a stres? #2

Neklid a stres je každodenní součást života spousty lidí. Kde se ten neklid bere a jaký má vlastně smysl? Jak funguje princip protichůdných tužeb? Poslechněte si druhou epizodu podcastu “Život s egem” s Michalem Holíkem, koučem a autorem kurzu Cesta kapitána.

PŘEHRÁT »

Podcasty už máte naposlouchané? Pusťte se do online kurzu.

Online kurz cesta kapitána

1 490 Kč

Vyzkoušet ZDARMA

Váháte? Zkuste zdarma první lekci. Pošlu Vám ji na mail, který zadáte níže.

*Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů. V praxi to znamená, že Vám čas od času pošleme mail s upozorněním na nové akce, kurzy nebo webináře. Kdykoliv se můžete z mailingu odhlásit.